Kursy języka angielskiego 2023/2024

Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży 2023-2024

Oferujemy szeroką gamę kursów na różnych poziomach zaawansowania. Uczymy bardzo intensywnie i ciekawie, w oparciu o najnowsze badania z dziedziny neurodydaktyki z wykorzystaniem najnowszych trendów w nauczaniu języka obcego. Łączymy tradycyjne formy nauki z odrobiną (czasami trochę większą….) szaleństwa. Wybierz kurs dla siebie i dołącz do grona osób, które w naszej szkole przełamały barierę językową.

Uczymy, bo lubimy…

Rzeczywiście tak właśnie jest. Nauczanie to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Uczymy z entuzjazmem i skutecznie, a profesjonalna kadra lektorska zapewnia nauczanie na wysokim poziomie merytorycznym i językowym. Zabierzemy Was w intensywną podróż językową i pokażemy fascynujący świat nieznanych słówek, wyrażeń i zagadnień gramatycznych, które dzięki naszym metodom łatwo zrozumieć, przyswoić i oczywiście polubić. To najlepsza droga do biegłej znajomości języka angielskiego.

Nauka odbywa się w niewielkich grupach a program naszych kursów dostosowany jest do wieku, możliwości oraz tempa nauki dzieci i młodzieży w danej grupie. W ten sposób optymalizujemy tempo pracy, tworzymy dobrą dynamikę grupy i w odpowiednim momencie podkręcamy tempo. Ponieważ, zajęcia trwają u nas dłużej niż w większości szkół językowych – 60 minut, każdemu etapowi lekcji od zaangażowania po refleksję możemy poświęcić wystarczająco dużo czasu.

Oferujemy uczniom dokładnie zaplanowaną ścieżkę rozwoju językowego dzięki czemu mogą oni efektywnie podnosić swoje umiejętności oraz kontynuować kurs w następnych latach.

Nasz przepis na efektywną naukę języka angielskiego jest bardzo prosty i wystarczy jedynie 7 składników, aby rezultat był imponujący.

ENGLISH

Enthusiasm – ENTUZJAZM mamy go pod dostatkiem i chętnie się nim dzielimy.

Novelty – NOWINKI oraz nowatorskie metody w nauczaniu języka pozwalają uzyskać lepsze i trwalsze wyniki.

Goal – CEL jest zawsze jasno określony i na zajęciach systematycznie go realizujemy.

Learning – UCZENIE się to proces, który zachodzi efektywnie jedynie wówczas, gdy uczący się wykazuje chociaż minimum zaangażowania dlatego ogromnie ważne jest dla nas motywowanie dzieci do pracy i aktywności.

Immersion and Interaction– ZANURZENIE oraz INTERAKCJA Uczniowie uczą się angielskiego poprzez ciągły kontakt z językiem w trakcie lekcji. Muszą się nim posługiwać w różnych sytuacjach i w autentycznym kontekście, dzięki czemu szybko go przyswajają.

Success – SUKCES jest w zasięgu ręki dzięki motywacji, cierpliwości, systematyczności, silnej woli i oczywiście radości z samego uczenia się. Każdy uczeń inaczej definiuje pojęcie sukcesu, ale na naszych zajęciach wszyscy czują jego smak.

Happiness – SZCZĘŚCIE i uśmiech to podstawa!

Zapisz się już dziś!

Napisz, zadzwoń lub wyślij formularz zgłoszeniowy. Zapraszamy!

Zgłoszenie on-line

18 sierpnia 2023